Duizel_rotonde.png
 
Openluchtmis Sint-Jansfeest naar Duysels Huys
 
Dit jaar is er in Duizel weer een Sint-Jansmis op 30 juni. Omdat er geen reguliere missen meer in Duizel zijn, hebben we samen met de parochie besloten om in het Duysels Huys de Sint-Jansmis te houden. Het Duysels Huys wordt speciaal in stand gehouden door de familie van der Leegte om onder andere toch Diensten in Duizel te kunnen houden.
 
Geen openluchtmis aan de kiosk dus, maar wel in ons mooie Duysels Huys. Een mooie gelegenheid om voor deze viering het Duysels Huys te gebruiken. Het vieren van de geboortedag van onze patroonheilige Sint-Jan-de-Doper heeft altijd een belangrijke plaats in ons dorp gehad. We realiseren ons dat we de lange traditie sinds 1973 hiermee onderbreken. Maar we vinden het ook een eer om het mooie gebouw voor deze mis te mogen gebruiken. De collecte zal worden besteed aan een goed doel, namelijk de Ziekengroep Duizel. Deze organisatie is ontstaan uit onze voormalige parochie St-Jan-Geboorte en behartigd zieke dorpsgenoten en 85-plussers.
 
Na afloop van de mis wordt iedereen uitgenodigd voor een gezellig kopje koffie of thee, aangeboden door de Parochie. Ook kan dan de voort gang van de verbouwing van het Duysels Huys worden bekeken.
 
De mis begint om 10.30 uur op Zondag 30 juni 2024. Breng uw oude en een nieuwe Sint-Janstros mee. De nieuwe worden gezegend en de oude verband. Deze traditie houden we graag in stand. Graag tot ziens.
 
Met vriendelijke groet,
Namens de Parochie Willibrordus-samen en de overheid van Gilde St. Jan Baptist Duizel
 
Hebt u een vraag of wilt iets melden, mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
...

DOT 2024; opentuinroute in Duizel

04-05-2024

DOT 2024; opentuinroute in Duizel   In het weekend van 1 en 2 juni is er weer een opentuinroute in Duizel. Dit keer zijn er drie tuinen in Duizel, variërend van bloementuin, parkje, tuinen met vijvers zijn alleen al door hun ligging de moeite waard om te bezoeken. Het weidse platteland van de Kempen vormt soms een boeiende achtergrond. Steeds vindt U enthousiaste tuinbezitters die vol passie over hun tuin kunnen vertellen. De tuinen zijn op...

...

Oproep standhouders feelgoodmarket

04-05-2024

Oproep standhouders feelgoodmarket   In het weekend van 13-14 en 15 september 2024 viert onze vereniging haar 60 jarig jubileum. Op vrijdag- en zaterdagavond is er een groot een jubileumconcert. Voor de zondag hebben we in gedachten om een leuke middag voor de gehele Duizelse gemeenschap te organiseren met daarbij een feelgoodmarket.   Behalve lekker weer hebben we daar de hulp en deelname van mensen buiten de vereniging bij nodig. Het is ...

...

Koffie en cake met de dorpsraad

04-05-2024

Koffie en cake met de dorpsraad   Hallo dorpsgenoten. Even voorstellen. Wij zijn de dorpsraad van ons mooie Duizel: Frans Renders, Aukje Plas, Xander Koolen en Jaap Leeflang.   Als dorpsraad vormen we de schakel tussen het dorp en de gemeenteraad Eersel. Onze missie is een leefbaar en toekomstbestendig Duizel. Tot nu toe zijn we vooral op de achtergrond bezig met allerlei zaken zoals: woonbeleid, Eindhoven airport, verkeersveiligheid etc. ...

...

Openluchtmis Sint-Jansfeest naar Duysels Huys

04-05-2024

  Openluchtmis Sint-Jansfeest naar Duysels Huys   Dit jaar is er in Duizel weer een Sint-Jansmis op 30 juni. Omdat er geen reguliere missen meer in Duizel zijn, hebben we samen met de parochie besloten om in het Duysels Huys de Sint-Jansmis te houden. Het Duysels Huys wordt speciaal in stand gehouden door de familie van der Leegte om onder andere toch Diensten in Duizel te kunnen houden.   Geen openluchtmis aan de kiosk dus, maar wel in on...

...

De gemeente op bezoek

04-05-2024

De gemeente op bezoek Maandag 13 mei komt wethouder Kraaijeveld, samen met een aantal ambtenaren van de gemeente, langs voor een zogeheten dorpsschouw. Dit houdt in dat wij samen met hen een ronde door het dorp maken waarbij we zaken in de openbare ruimte onder de aandacht kunnen brengen.   Zijn er dingen in Duizel waarvan u denkt: “Daar moet de gemeente echt eens naar kijken!” dan is dit uw kans om het hen te laten weten. Stuur een beri...

ED regio nieuws

Geen feed gevonden