duizel_kleinebeerze.png
We zoeken Duizelse dingen!
  
We willen een jaar lang een tentoonstelling inrichten in het Duysels Huys met allerlei dingen die met de geschiedenis, maar ook het heden, van Duizel te maken hebben.
Daarvoor doen we een beroep op u.
Wellicht heeft u in een kast of op zolder nog voorwerpen liggen die een Duizelse achtergrond hebben of in verband kunnen worden gebracht met Duizel en de historie van ons dorp.
Foto’s en documenten willen we graag inscannen zodat u die zo snel mogelijk weer terug ontvangt. Ook “oude” foto’s zijn van harte welkom.
Maar natuurlijk zijn ook uitingen van hedendaagse creativiteit welkom. Als u een mooi schilderij, een fraai stukje handwerk of een ander voorwerp dat door u is gemaakt en waar u trots op bent wilt laten zien: laat het even weten!
 
Graag willen we even met u in contact komen als u denkt dat u iets kunt toevoegen aan de tentoonstelling.
Wij noteren alle dingen die we ten toon mogen stellen en deze worden uiteraard aan u terug gegeven. Het ten toon stellen van voorwerpen duurt het hele jaar 2025.
U ontvangt bij het uitlenen een ontvangstbevestiging.
 
Ook anekdotes, verhalen en wetenswaardigheden over Duizel horen wij graag van u. Als u de Duizelse bevolking iets wilt vertellen, neem dan even contact op. Wij horen graag uw verhaal.
 
Dus, als u iets wilt toevoegen aan de tentoonstelling in welke vorm dan ook, laat het ons weten. Stuur een mailtje naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Wij nemen dan contact met u op.
 
Namens Duizel1000 alvast hartelijk dank voor uw medewerking !!!
...

Gezellige Pubquiz in de Smis

28-03-2024

Gezellige Pubquiz in de Smis   Op 22 maart 2024 werd voor de 12e keer een Pubquiz georganiseerd in dorpshuis de Smis. Het werd altijd al goed bezocht, maar deze keer was het wel echt vol met maar liefst 18 teams en meer dan 100 deelnemers. Dat is ongeveer het maximum wat de grote zaal van de Smis kan herbergen. Er waren moeilijke, erg moeilijke maar ook gemakkelijke vragen te beantwoorden. De uitkomsten daarvan leverde soms discussies op, ma...

...

Duizel 1000 jaar = We zitten niet stil!

28-03-2024

We zitten niet stil!   De afgelopen weken hebben we met het bestuur van de Stichting Duizel 1000 niet stil gezeten. We hebben contacten gelegd met verenigingen in Duizel maar ook met (oud-)inwoners van Duizel om informatie te verzamelen en om activiteiten te kunnen organiseren. Er staan voor het hele jaar 2025 mooie activiteiten op de planning om samen het millennium te vieren in, voor en door Duizel. Wij hebben er zin in! Wij willen jullie b...

...

Uitnodiging open avond basisschool Sint Jan

28-03-2024

Uitnodiging open avond basisschool Sint Jan   Op dinsdag 16 april, van 18.00 tot 20.00 uur, opent basisschool Sint Jan haar deuren voor alle belangstellenden. Iedereen die geïnteresseerd is in onze school is van harte welkom, ook 'nieuwe ouders’ met hun kinderen hopen we deze avond te ontmoeten. In de school kunt u een kijkje nemen in de klassen. Ons thema is momenteel ‘Uit de Kunst’ wat we graag aan u presenteren.  De voormalige kerk, Het ...

...

DUO-Fiets Duizel zoekt vrijwilligers!

28-03-2024

DUO-Fiets Duizel zoekt vrijwilligers!   Beste Dorpsgenoten,   Na het succes van de afgelopen 2 jaren willen we half april (mits het weer het toelaat) weer gaan starten met de fietsmiddagen met de DUO-fietsen. Om ons vrijwilligers bestand uit te bereiden zijn we uiteraard nog steeds op zoek naar meer vrijwilligers. Lijkt het u leuk om één middag per week, één middag per maand of een paar keer per maand een middag te gaan fietsen samen met ...

...

DUO-Fiets Duizel zoekt gasten!

28-03-2024

DUO-Fiets Duizel zoekt gasten!   Beste Dorpsgenoten,   Na het succes van de afgelopen 2 jaren willen we weer gaan starten met het fietsen met de DUO-fiets. Hoogstwaarschijnlijk heeft u ons als eens zien rondfietsen in Duizel of heeft u van bekende gehoord hoe leuk het is en wilt u dat zelf ervaren, schroom niet en meld u aan zodat we ons bestand weer aan kunnen vullen.   Wie wil er met ons mee gaan fietsen?   Wil je graag “gast” zijn v...

ED regio nieuws