Duizel_ZW1.png
EEN GEWELDIGE DONATIE VAN SINT WILLIBRODUS
 
Vorig jaar juni 2022 na afloop van de Sint Jan’s viering, werden wij als bestuur van Stichting DUO-fiets Duizel erg blij verrast door de toezegging van het bestuur van onze R.K. Parochie Sint Willibrordus
“Samen Willibrordus” dat men onze Stichting een derde DUO-fiets wilde schenken.
Wij waren hier natuurlijk heel erg blij mee.
Wat echter na de afsluiting en evaluatie van ons eerste fietsseizoen in de herfst van 2022 bleek,
was dat onze organisatie van gasten en vrijwilligers perfect aansloot bij onze reeds in gebruik zijnde
twee DUO-fietsen, geschonken door de VDL Foundation en de Stichting Samen op de Hoogte.
 
Reden waarom wij contact hebben gezocht en in goed overleg zijn gekomen tot een voor beide partijen goed passende oplossing.
Door het parochiebestuur Samen Willibrordus is ons een substantieel bedrag toegezegd welk wij kunnen gebruiken voor het onderhoud van onze fietsen.
Door deze geweldige donatie kunnen wij weer jaren verder om onze (oud) dorpsgenoten een plezierige fiets middag te bezorgen.
 
Bestuur Stichting DUO-fiets Duizel
...

Gezellige Pubquiz in de Smis

28-03-2024

Gezellige Pubquiz in de Smis   Op 22 maart 2024 werd voor de 12e keer een Pubquiz georganiseerd in dorpshuis de Smis. Het werd altijd al goed bezocht, maar deze keer was het wel echt vol met maar liefst 18 teams en meer dan 100 deelnemers. Dat is ongeveer het maximum wat de grote zaal van de Smis kan herbergen. Er waren moeilijke, erg moeilijke maar ook gemakkelijke vragen te beantwoorden. De uitkomsten daarvan leverde soms discussies op, ma...

...

Duizel 1000 jaar = We zitten niet stil!

28-03-2024

We zitten niet stil!   De afgelopen weken hebben we met het bestuur van de Stichting Duizel 1000 niet stil gezeten. We hebben contacten gelegd met verenigingen in Duizel maar ook met (oud-)inwoners van Duizel om informatie te verzamelen en om activiteiten te kunnen organiseren. Er staan voor het hele jaar 2025 mooie activiteiten op de planning om samen het millennium te vieren in, voor en door Duizel. Wij hebben er zin in! Wij willen jullie b...

...

Uitnodiging open avond basisschool Sint Jan

28-03-2024

Uitnodiging open avond basisschool Sint Jan   Op dinsdag 16 april, van 18.00 tot 20.00 uur, opent basisschool Sint Jan haar deuren voor alle belangstellenden. Iedereen die geïnteresseerd is in onze school is van harte welkom, ook 'nieuwe ouders’ met hun kinderen hopen we deze avond te ontmoeten. In de school kunt u een kijkje nemen in de klassen. Ons thema is momenteel ‘Uit de Kunst’ wat we graag aan u presenteren.  De voormalige kerk, Het ...

...

DUO-Fiets Duizel zoekt vrijwilligers!

28-03-2024

DUO-Fiets Duizel zoekt vrijwilligers!   Beste Dorpsgenoten,   Na het succes van de afgelopen 2 jaren willen we half april (mits het weer het toelaat) weer gaan starten met de fietsmiddagen met de DUO-fietsen. Om ons vrijwilligers bestand uit te bereiden zijn we uiteraard nog steeds op zoek naar meer vrijwilligers. Lijkt het u leuk om één middag per week, één middag per maand of een paar keer per maand een middag te gaan fietsen samen met ...

...

DUO-Fiets Duizel zoekt gasten!

28-03-2024

DUO-Fiets Duizel zoekt gasten!   Beste Dorpsgenoten,   Na het succes van de afgelopen 2 jaren willen we weer gaan starten met het fietsen met de DUO-fiets. Hoogstwaarschijnlijk heeft u ons als eens zien rondfietsen in Duizel of heeft u van bekende gehoord hoe leuk het is en wilt u dat zelf ervaren, schroom niet en meld u aan zodat we ons bestand weer aan kunnen vullen.   Wie wil er met ons mee gaan fietsen?   Wil je graag “gast” zijn v...

ED regio nieuws