GroenstraatAkkerstraat_Duizel.png

DUO-Fiets Duizel zoekt gasten!

Beste Dorpsgenoten,

 

Na het succes van vorig jaar willen we weer gaan starten met het fietsen met de DUO-fiets.

 Hoogstwaarschijnlijk heeft u ons als eens zien rondfietsen in Duizel of heeft u van bekende gehoord hoe leuk het is en wilt u dat zelf ervaren, schroom niet en meld u aan zodat we ons bestand weer aan kunnen vullen.

 

Wie wil er met ons mee gaan fietsen?

Wil je graag “gast” zijn van één van onze duo-fietsen en gezellig een middagje mee genieten van de mooie natuur?

Even fietsen of genieten van de natuur is soms een onmogelijke opgave, wanneer fietsen niet meer zo gemakkelijk gaat. DUO-Fiets Duizel biedt aan om met u, uw partner of uw ouder een middag te gaan fietsen samen met een vrijwilliger.

Het doel is om (oudere) en/of hulpbehoevende mensen uit het dorp Duizel of de directe omgeving een onbezorgde middag te bezorgen door middel van een ritje door de mooie natuur van de Kempen met DUO-Fietsen samen met onze vrijwilligers.

De fietsen zijn voorzien van elektrische trapondersteuning en de gasten kunnen op eigen niveau mee trappen mocht dit lukken.

Het voordeel is dat je langs elkaar zit, zodat er tijdens het fietsen gezellig gekletst kan worden.

We willen in groepsverband gaan fietsen, dit maakt fietsen nog leuker. Onderweg drinken we natuurlijk een kopje koffie of thee.

De totale kosten voor de rit inclusief het kopje koffie zijn € 7,00 per gast. (hiervan wordt ook het kopje koffie voor de vrijwilliger betaald)

 

MELD JE AAN ALS GAST!

Via de site www.duofietsduizel.nl kun je het aanmeldformulier invullen. Je kunt opgeven welke dag je een middag mee wilt gaan fietsen. Je mag je natuurlijk ook telefonisch opgeven of een briefje in de bus doen bij Wilma van der Heijden, Beersbeemden 28 in Duizel. Na opgave nemen we snel contact met je op.

Heb je vragen? Neem dan contact met ons op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via een van onderstaande telefoonnummers. (graag na 18.00 uur)

 

 

 

DUO-Fiets Duizel zoekt vrijwilligers!

 

Beste Dorpsgenoten,

Na het succes van vorig jaar willen we half april (mits het weer het toelaat) weer gaan starten met de fietsmiddagen met de DUO-fietsen.

Om ons vrijwilligers bestand uit te bereiden zijn we uiteraard nog steeds op zoek naar meer vrijwilligers.

Lijkt het u leuk om één middag per week of een paar keer per maand een middag te gaan fietsen samen met een gast op de DUO-fiets, twijfel niet en meld u aan.

We gaan altijd met 2 fietsen, dus 2 vrijwilligers en 2 gasten. Je staat er nooit alleen voor.

De fietsen zijn elektrisch ondersteund.

 

WIE WIL ER VRIJWILLIGER WORDEN?

Via de site www.duofietsduizel.nl kun je het aanmeldformulier invullen. Je kunt opgeven welke dag je een middag mee wilt gaan fietsen. Natuurlijk kan het ook zijn dat je geen vaste dag kunt, maar dat je je wel beschikbaar wilt stellen voor een wisselende dag. Ook hiervoor kun je je opgeven.

Na opgave nemen we snel contact met je op. We spreken dan met alle vrijwilligers een middag af om gezamenlijk alles af te stemmen en een rondje op de fietsen te maken zodat je het gevoel krijgt hoe je het ervaart om te fietsen en om gefietst te worden.

Mocht je naar aanleiding van bovenstaand nog vragen hebben, schroom niet en neem contact met ons op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

of via een van onderstaande telefoonnummers. (graag na 18.00 uur)

 

Tot volgende keer,

 

 

Anja Bierens

06-12066770

 

Wilma van der Heijden

06-10118670

 

Gerrit Castelijns

 

 

NL 89 RBRB 8836 1915 09

KvK 85571563

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

...

In Memoriam Wim van der Leegte

23-11-2023

In memoriam Wim van der Leegte 1947 – 2023 In de nacht van zaterdag op zondag is Wim van der Leegte thuis in zijn woonplaats Duizel overleden. Wim, eigenaar van industrieel familiebedrijf VDL Groep, is aan een natuurlijke dood overleden. Wim is 76 jaar geworden. Familie Van der Leegte: “We zijn diep bedroefd door dit plotselinge verlies. Wim is allereerst een geweldige echtgenoot, vader en grootvader voor ons geweest. Wij voelen ons gesterkt d...

...

Prins Kriek en prinses Miranda

23-11-2023

Prins Kriek en prinses Miranda Eindelijk is het dan zo ver en mogen de nieuwe Prins en Prinses van Zwetsland zich bekend maken: Prins Kriek (Bart van der Krieken) en prinses Miranda zullen komend jaar regeren in Zwetsland! Prins Kriek is werkzaam bij ATD machinery en kennen we natuurlijk van Dosko, waar hij vroeger in het 1e heeft mogen voetballen en nu in het 4e en 45+ zijn kunsten vertoond. Miranda is werkzaam als receptioniste/telefonist...

...

Jeugdprins, jeugdprinses en jeugdadjudant

23-11-2023

Jeugdprins, jeugdprinses en jeugdadjudant Na een spannende loting gisterenavond presenteren wij met trots onze jeugdprins, jeugdprinses en jeugdadjudant; Dit jaar zal Jeugdprins Koxke (Harm Kox) samen met Jeugdprinses Lenne (de Lepper) en Jeugdadjudant Vince (Fleerakkers) tijdens het jeugdcarnaval over klên-Zwetsland gaan regeren. Zij gaan er samen met Prins Kriek en Prinses Miranda een fantastische carnaval van maken!!!...

...

De verhalenverteller vertelt [3]

23-11-2023

T gi gebeure   Zwetsers en zwetserinnekes ,   den 18e gi t gebeure, dan wordt ie gekose, onze nuwe prins carnaval. Eigenlijk wit iedereen al wie t gi worre, dur men vurrige verhaol. Mer beste mensen, lat oe niet van alles anpraote dur ander. Denk zelf! Der valt wa te verdienen mee t goed raaie van de prins, da witte toch? Ik zij n paar weken terug weeste kéke op n fisje van de exprinsen mée de exprinsesen. Ja, ja mee de exprinsessen. Da w...

...

Expositie fotoclub Kemfodia

03-11-2023

Expositie fotoclub Kemfodia 18 en 19 november in Dorpshuis De Smis, Smitseind 33a Duizel   Op zaterdag 18 en zondag 19 november is de jaarlijkse tentoonstelling van Fotoclub Kemfodia in Dorpshuis de Smis in Duizel. Op beide dagen is de tentoonstelling open van 13:00 tot 17:00 uur. Deze keer is samen gewerkt aan het thema ‘Mens in beeld’, waarvoor documentaire fotograaf Rob Brouwer als mentor werd gevraagd. Het belooft een boeiende en foto...

ED regio nieuws

ZorgOmDuizel.png
deKempenOnline.png
EfkesDuyselen.png